PRODUCENCI

GT LINE & EXPLORER CASES

Firma rodzinna założona w 1970 roku w Bolonii we Włoszech. Od 50 lat dostarcza najwyższej jakości produkty takie jak walizki narzędziowe, torby narzędziowe z materiału i skrzynie wodoodporne typ Explorer.

GT LINE to powszechnie uznawana za przodującego producenta inteligentnych rozwiązań transportowych narzędzi dla serwisantów. Inwestuje w rozwój i badania w celu realizacji unikalnych opatentowanych rozwiązań i procesów produkcyjnych.

Dzięki trzem głównym zakładom produkcyjnym, rozmieszczonym w różnych częściach świata, GT LINE jest w stanie spełnić wszelkie wymagania dotyczące rozwiązań transportowych dla profesjonalistów — od misji humanitarnych, przez platformy wiertnicze, po entuzjastów wspinaczki na szczyt Himalajów.

GT LINE zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz posiada zrobotyzowane linie produkcyjne, zgodne z Certyfikowanym Systemem Jakości ISO 9001. Firma kadzie nacisk na ciągłe ulepszanie zarówno procesów produkcyjnych, jak i rozwiązań. Dzięki temu codziennie klienci na całym świecie dostają najlepsze rozwiązania.

Producent specjalizuje się w czterech rodzajach produkcji:

  • WORKLINE Torby narzędziowe (miękkie) wykonane z materiału poliester 600D
  • @HAND Etui i torby do przenośnych komputerów
  • GT LINE CASES (TECHNICAL CASES) Profesjonalna seria walizek narzędziowych używana przez inżynierów, serwisantów naprawy urządzeń, maszyn oraz do użytkowania w trudnych warunkach. Idealne do podróży lotniczych.
  • EXPLORER CASES – Walizki i skrzynie wodoodporne wykonane z kopolimeru polipropylenu. To gwarancja najlepszej ochrony profesjonalnego sprzętu, który musisz zabrać ze sobą (wybrane modele są dostosowane do podróży lotniczych).

    Przeznaczenie: służby wojskowe, pogotowie, policja, i nie tylko; spotykane również u miłośników sportów ekstremalnych, surwiwalu, offroadu oraz fotografii.
TUTTI I MARCHI

USAG

Firma USAG to światowy lider w zakresie produkcji i dostarczania profesjonalnych narzędzi.

Marka USAG powstała w 1926 roku, kiedy przedsiębiorca Hermann Amos zbudował pierwszy zakład produkcyjny w Gemonio we Włoszech pod nazwą Utensileria Società Anonima Gemonio (USAG).

USAG jest prekursorem w swojej dziedzinie, nadając kierunek w produkcji co raz to nowszych narzędzi, oraz inwestujący, w co raz to w nowsze technologie.

Narzędzia ze stajni USAG charakteryzują się doskonałą jakością, odpornością na różnego typu działania, jak i wyglądem  logo usag

W 1991 roku USAG stał się częścią francuskiej grupy Facom Tools SA, następnie amerykańskiej grupy The Stanley Works, a do marca 2010 roku wielonarodowej grupy Stanley Black & Decker Inc.

FACOM

Firma FACOM od ponad 100 lat narzuca normy jakościowe, dlatego nie mają sobie równych logo facom

Dzięki kompletnej gamie narzędzi standardowych i produktów specjalistycznych dla poszczególnych zawodów FACOM odpowiada na wymagania wszystkich użytkowników.

FACOM jest rozpoznawalny w wielu sektorach profesjonalnych: przemysłowym (utrzymanie ruchu i produkcja), samochodowym, elektrycznym oraz elektronicznym i aeronautycznym.

FACOM to:

  • DOSKONAŁOŚĆ – Producenci wprowadzają najbardziej zaawansowane technologie. Dążenie do doskonałości gwarantuje niezawodności narzędzi FACOM w każdym momencie. Godne uwagi jest miejsce produkcji, dlatego że 60% narzędzi produkowanych jest w europejskich fabrykach.
  • JAKOŚĆ Narzędzia testowane są w ekstremalnych warunkach oraz objęte gwarancją wymiany lub bezpłatnej naprawy dla większości narzędzi bez ograniczeń czasowych.
  • INNOWACJA Producenci stale doskonalą i wprowadzają nowe technologie, by dostarczyć najlepiej dostosowane narzędzia, które odpowiadają wysokim wymaganiom profesjonalistów.

HAZET

HAZET został założony w 1868 roku przez Hermanna Zervera. Nazwa marki „HAZET” związana jest z inicjałami założyciela H” (HA) od Hermanna i „Z” (ZET) do Zerver.

Fabryka w Remscheid jest jedną z najnowocześniejszych w Europie, gdzie mają miejsce różne etapy produkcyjne od kuźni po produkcję sterowaną CNC. Procesowi produkcji towarzyszy najwyższa technologia połączona z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów opracowuje, a także projektuje narzędzia i pomoce produkcyjne przy użyciu wysokiej klasy sprzętu hazet logo

HAZET wykorzystuje najnowsze technologie we własnej konstrukcji narzędzi i matryc.

Każde narzędzie otrzymuje „ostatni szlif” w przyjaznym dla środowiska systemie galwanicznej powłoki chromowo-niklowej. To zapewnia trwałą ochronę przy zachowaniu wyjątkowego wyglądu.

GEDORE

Niemiecka firma rodzinna od 1919 produkuje wysokiej jakości narzędzia, narzędzia specjalne, a także rozwiązania dostosowane do potrzeb, do wszechstronnego, bezpiecznego i profesjonalnego zastosowania w przemyśle i rzemiośle.

Marka GEDORE jest rozpoznawalna na całym świecie. Występuje w ponad 70 krajach. Wyjątkowa jakość, innowacyjność, wydajność jak również niezawodność to cechy, z których producenci są dumni.

Dążenie do perfekcji sprawiają, że narzędzia są wysokiej jakości i ciągle doskonalone gedore logo