O Firmie

Malejko- Salon narzędzi profesjonalnych to jeden z największych salonów narzędziowych w Polsce. Od lat dziewięćdziesiątych współpracujemy z firmami wiodącymi prym na rynku narzędziowym. Takimi jak USAG, Facom, Gedore, Hazet, Virax, Gt Line, Explorer. Mamy doświadczenie w branży narzędziowej od 1946 roku.Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Zapewniamy kompleksową, profesjonalną i efektywną obsługę klienta.

CEL naszej firmy

- Jesteśmy do stałej pomocy klientowi.

Pomagamy wybrać najlepsze i najkorzystniejsze oferty dla klienta.


- Oferujemy pomoc techniczną i gwarancyjną

Zapewniamy informacje i pomoc w obsłudze produktu i usuwaniu usterek.


- Obsługa reklamacji

Profesjonalna i skuteczna pomoc w realizacji gwarancji produktów. Wystarczy tylko zgłosić usterkę. Resztą zajmiemy się my.


- Pomagamy klientowi monitorować płatności

Oferujemy

- Narzędzia najlepszych producentów takich jak:
Facom, USAG, Facom-Expert, Gedore, Hazet, King Tony, Vigor, Carolus, Ingersoll-Rand

- Narzędzia dla instalatorów Virax

- Walizki narzędziowe oraz typu militarnego GT Line, Explorer Case

- Serwis narzędzi i maszyn

- Naprawę i remont gwinciarek Virax, Ridgid, Ega Master, Rems, Rothenberge

- Toczenie, szlifowanie, frezowanie

Image
HISTORIA FIRMY

MALEJKO S.C.

Zapoczątkował ją Stanisław Malejko w 1946 roku. W początkowej fazie swojej działalności zakład wyrabiał narzynki, a także zajął się regeneracją gwintownic. Była to typowo usługowa działalność. Firma nosiła wtedy nazwę „Warsztat ślusarski St. Malejko i Spółka” i mieściła się w Warszawie. Rozwijała się bardzo prężnie a zapotrzebowanie stale rosło. Po kilku latach działalności, firma posiadała cały komplet narzędzi i maszyn potrzebnych do produkcji zarówno podstawowej jak i szerszej. W 1954 r. Stanisław Malejko przeniósł „Zakład Ślusarski” do Błonia, gdzie kontynuował swoja działalność.

Od 1989 roku rozpoczyna się nowy rozdział w historii firmy. Wraz ze zwiększającą się konkurencją i dostępnością do szerokiej gamy wielu nowych narzędzi na rynku, firma poszerzyła działalność o handel importowanymi narzędziami dla hydraulików i instalatorów. W ten sposób rozpoczęła się współpraca z włoska firmą FEFFI i francuską VIRAX a później w 1991 roku, w związku z chęcią dalszego poszerzenia asortymentu firma porozumiała się z inną włoską firmą USAG . W kolejnych latach nawiązała współpracę z niemieckim liderem firmą HAZET , francuską FACOM, włoską firmą Gt Line producentem walizek, toreb narzędziowych oraz walizek EXPLORER.

Obecnie dzięki współpracy ze światowymi potentatami firma Malejko oferuje pełną gamę narzędzi dla rynku motoryzacyjnego, przemysłu przetwórczego i maszynowego, elektroników i elektryków, a także maszyny do gwintowania i instalacji sanitarnej.

Nasi Partnerzy